mängutoast

köök ja söögiala

Kööginurgas on olemas kõik peoks vajalik: külmik sügavkülmaga, veekeedukann, mikrolaineahi grillifunktsiooniga ning espressomasin (lisatasu eest, 15 EUR). Kes kohvimasinat kasutada ei soovi, saavad kohvi teha presskannuga (kohapeal olemas). Lauad suurtele ja väikestele sõpradele asuvad samas ruumis kus mänguala ning kööginurk. Sealt on võimalik jälgida kogu suurt ruumi ning pisikeste beebide mänguasjad on kohe söögilaua kõrval. Nii saavad lapsevanemad väiksematel silma peal hoida ning ise samal ajal ka teiste külaliste seltskonda nautida.

Garderoob ja BEEBINURk

Peoruumi sisenedes jõuate esmalt garderoobi, kus on võimalik riidepuudele riputada enda ja pisikeste külaliste välisriided ning riiulitele jalanõud. Garderoobis asub ka beebi mähkimislaud koos mähkmete ja hooldusvahenditega. Olemas on ka kraanikauss. Vajadusel saab selle ala paksude kardinate abil garderoobist eraldada.

beebide mänguala

Suure mänguruumi osaks on ka beebidele veidi eraldatud ala, kus on  pisike pallimeri koos puidust Montessori liumäega, mängutunnel ning erinevad eakohased mänguasjad. Beebinurk on paigutatud kõige lähemale suurte söögilauale ning mõnusalt eraldi suurte tegevustest.

suur mänguala

Suures mängualas on laste lemmikuks suur Little Dutchi mängulaud puidust rongiraja ja linnakuga ning kahe liumäega mängumajake, mille liug läheb otse suurde pallimerre. Laste terrassil on vaip ja kott-toolid puhkamiseks ning majas sees suured pehmed padjad ning kaisukad. Liumägede lähedal on tööriistapink, lugemisala erinevate raamatute ja lauamängudega ning autopark suure parkimismajaga. Mängualalt leiab veel rollimängude keskuse, kus on kõrvuti turg/pood, köök, kohvik ning suur nukumaja koos suuremate nukkude, vankri ja nukuvoodiga. Lisaks on laud meisterdamiseks – sealt leiavad lapsed pliiatsid värvimiseks ning Connetix magnetklotsid ehitamiseks.

diskotuba

Suurest mänguruumist eraldi asub diskotuba, kus lapsi lõbustavad seinal lastelaulude videod ning muusika. Laes keerleb valgusega diskokuul ning stangel ripuvad erinevas suuruses kostüümid nii poistele kui tüdrukutele. Lisaks saavad lapsed ka ise bändi teha, nende kasutada on mitmed muusikainstrumendid. Tagatoas on ka suuremate poiste lemmik lauajalgpall.

kohapeal kasutamiseks

Mängutoas on teie kasutada vastupidavad ja korduvkasutatavad plastikust sööginõud (50 komplekti), mida võib nõudepesumasinas pesta (taldrikud, kausid, lusikad, kahvlid, noad). Toitude serveerimiseks on olemas erinevad suuruses kausid ja suuremad vaagnad, lisaks tordilabidas ja paar suuremat nuga. Meie poolt on ka morsikannud ning lillevaasid. Kui külmikus on piima, sidrunit jms, siis see on teile tarbimiseks.

Lisateenused

JÄÄTISEMASINA RENT

50€

 • Pehme jäätis on laste lemmik!
 • Ühest portsust saab ca 40 jäätist
 • Hinna sees on vahvlid/topsid
 • Kaunistused saate soovi korral ise kaasa varuda.-

ESPRESSOMASINA RENT

15€

 • Piiramatult kohvijooke (Capuccino, Latte jms)
 • Piim palume endal kaasa võtta
 • Külalised kiidavad 😉

BABY KARpide rent

10€

 • Ideaalne babyshoweri peoks
 • Saadaval roosad, valged, sinised, beezid pallid
 • Võimalik laenutada ka väljaspool Melu kasutamiseks

KORISTUSTEENUS

30€

 • Palume koristuse tellida ette (teada anda enne pidu)